هشدار « هموطنان گرامی ،کرونا را جدی بگیریم.» هشدار

بدون دیدگاه

خبر فوری «فروشگاه سنگ مزار یادبود2»
هشدار « هموطنان گرامی ،کرونا را جدی بگیریم.» هشدار
باستحضار مردم شریف و هموطنان گرامی می رسانیم ، همانطور که مطلع هستید در روزهای پایانی سال 1398 وقتی مردم سرگرم امور روزمره بودند و برای استقبال از بهار خودشان را آماده می کردند ، به یکباره جهان دچار دگرگونی بزرگی شد ، ویروسی بدخیم و مرگبار بنام ویروس جدید کرونا 2019 و قابل انتقال به انسان و همدیکر از کشور چین برخواسته و بدلیل بی توجهی و بی مسئولیتی دولت مردان کشور چین ، ویروس کرونا به کشورهای سرتاسر دنیا انتقال یافت ، سران بلند پایه کشور چین می بایست به محض دریافت گزارش پزشکان مبنی بر مشاهده ویروس کرونا در کشورش ، بلافاصله اعلام وضعیت اضطراری کرده و برای پیشگیری از شیوع ویروس و مداوی بیماران آلوده به ویروس کرونا محلی را برای قرنطینه و مداوای بیماران در نظر می گرفته ، سپس مراتب را طی توضیحات کامل از نوع ویروس و خطراتش به سازمان جهانی بهداشت انعکاس به کشورهای دیگر اعلام می کردند. و کشور های دیگر و ایران با دریافت هشدار از سازمان جهانی بهداشت و کسب اطلاعات از چگونگی و خطرات ویروس کرونا تصمیمات لازم را اتخاذ می کردند و با برپایی دسگاه های تست ویروس کرونا در مبادی ورودی و فرودگاهی و مرزهای ورودی ایران ، از مسافرین ورودی از هر منطقه از جهان تست ویروس کرونا گرفته و افراد مبتلا به ویروس و حتی مشکوک به ویروس کرونا را به مکانهای از پیش تعیین شده برای قرنطینه انتقال داده و تحت مداوا قرار می گرفتند. با توجه به بی توجهی مقامات چینی و شیوع ویروس کرونا به سرتاسر جهان و آلوده شدن میلیونها نفر و تلفات جانی بیش از ده ها هزار نفر در دنیا با خطرات ویروس کرونا آشنا شدیم ، می دانیم این ویروس باکسی شوخی ندارد با کوچکترین غفلت به انسانهای دیگر منتقل شده و افراد را آلوده می کند . سرعت شیوع و انتقال ویروس کرونا همه را در دنیا غافلگیر کرد و تا مردم متوجه شوند چه شده و چکار باید کرد نزدیک به 12000 هزار نفر در جهان قربانی این ویروس مرگبار شدن در کشور ما طبق آمار وزارت بهداشت ویروس کرونا بیش از 800 هزار نفر قربانی گرفته است.
با گذشت نزدیک به 2 ماه از حمله ویروس کرونا ، کم کم مردم جهان که شوکه شده بودن به خود آمده و به مقابله با این ویروس پرداخته اند . بعضی از کشورهای اروپایی که آمار آلوده شده گان و تلفات جانی زیادی داشته اند با تدابیر اندیشمندانه دولت و مردم کشورشان ، برای مقابله و رفع ویروس کرونا با جدیت و دقت و کارشناسی شده اقدامات همگانی و یکپارچه در کشورشان انجام داده اند ، که با گذشت یک هفته موفق شدن آمار بسیار بالای آلوده شدگان را به پایین ترین حد ممکن رسانده و مرگ و میر مبتلایان به ویروس به میزان چشمگیری کاهش یافت است. در کشور ها اعلام قرنطینه خانگی شد که اقدام همگانی این قرنطینه بسیار تاثیر گذار خواهد بود مردم باید با رعایت کامل مقررات و دستور العمل هایی که از طرف دولت و وزارت بهداشت اعلام می شود از شیوع بیش از این ویروس و جلوگیری از مرگ و میر مبتلایان کمک بزرگی به خودمان خواهیم کرد. در زمان قرنطینه خانگی حد الامکان از خروج غیر ضروری و ترددهای بی رویه خودداری فرمایید. در صورت ضرورت برای خروج از منزل حتما رعایت بهداشت و استفاده از ماسکهای استاندارد و دستکش استفاده نمایید. سعی کنید اماکن عمومی و مراکزی که ممکن است تردد بیشتری دارند نزدیک نشوید . فاصله ایمنی با فراد را حفظ فرمائید دستکشها را هر یک ساعت با دستکش نو تعویض نماید ، ماسک را هر 3 ساعت تعویض فرمایید. در طول روز مرتب دستان خود را با آب و صابون بشوئیم ، مهمانی نرویم و میزبانی نکنیم. قاطعانه در منزل بمانیم ، برای آثایانی که بدلیل شغل و مشغله کاری کمتر در کنار خانواده بودند فرصی مناسب است که اوقات بیشتری با خانواده باشند . قرنطینه خانگی مزایای دیگری هم دارد . می توانید کارهای عقب افتاده منزل را انجام بدهید و متوجه گذر زمان که در قرنطینه روی دور آهسته کار می کند نمی شوید. با همسر و فرزندان کاردستی درست بکنید و بازی دسته جمعی و شاد دور هم بای کنید و خیلی از کارهای دیگر و سرگرم کننده و آموزنده که تحمل قرنطینه خانگی را آسان تر و قابل تحمل تر می کند . انشااله با عنایت پروردگار بزرگ ویروس کرونا را شکست می دهیم وو از آب و خاک وطن بیرونش می کنیم. فروشگاه یادبود 2 با آرزوی صحت و سلامتی هموطنان گرامی و بهبود کامل مبتلایان به ویروس کروتا و همچنین از درگاه ملکوتی ایزدمنان نابودی ویروس کرونا 2019 را مسئلت می نمایم.
یاد آوری می کنیم برای حفظ سلامتی خود و خانواده گرامی قرنطینه خانگی را قاطعانه حفظ و مقررات بهداشتی مربوطه را رعایت فرمائید. برای آمورزش ارواح پاک و عزیزان هموطن که بواسطه9 ویروس کرونا از جمع خانواده رخت بربسته اند علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی و سلامتی از درگاه خداوند بخشنده و مهربان مسئلت می نماییم.


ارسال پاسخ به دیدگاه