ساخت انواع سنگ قبر و کتیبه ، باکس ، گلدان

بدون دیدگاه

فروشگاه سنگ یاد بود 2 با 12 سال سابقه در خصوص عرضه سنگ مزار و ساخت سنگ قبر ، کتیبه و ارائه خدمات نوین با کیفیت برتر به هموطنان گرامی توانسته است کارنامه قابل قبولی کسب نماید . از اینکه توانسته ایم با سعی و کوشش ، رضایت مشتریان خود را جلب نماییم بسیار خرسندیم و همچنان پر تلاش و متعهد در این مسیر گام بر می داریم.

ساخت انواع سنگ قبر

فروشگاه یاد بود 2 جهت ارائه خدمات با کیفیت برتر و عرضه مرغوب ترین سنگهای مزار ، ساخت سنگ قبر و انواع کتیبه برای هموطنان گرامی که از سایر شهرستانهای دور و نزدیک از طریق اینترنت با این فروشگاه تماس گرفته و کالای مورد نظر خودسان را سفارش داده اند. فروشگاه یاد بود 2 حداکثر ظرف مدت 10 روز سفارشات مشتریان را با کیفیت برتر و منحصر به فرد آماده کرده و تصاویر سفارشات از شبکه مجازی ؛ واتساپ برای مشتریان خود ارسال می نماید و با کسب تاییدیه مشتری سفارشات با دقت و محکم بسته بندی شده و پس از بیمه نامه حمل کالا ، از طریق شرکتهای بابری و تعاونیهای اتوبوسرانی بین شهری به آدرس که مشتریان محترم اعلام کرده اند ارسال می نماید.

فروشگاه یاد بود 2 برای عرضه و ساخت انواع سنگ قبر و کتیبه ، باکس ، گلدان و . . . از مرغوبترین سنگهای ایرانی درجه یک و سنگهای خارجی و اورجینال با کیفیت برتر با نازلترین قیمت و ضمانت نامه 15 ساله برای شهرستانهای دور و نزدیک در سراسر ایران با افتخار اعلام آمادگی می نماید. شهرستانهایی که فروشگاه یاد بود 2 سنگ قبر و کتیبه و . . . ارسال کرده است عبارتند از شهر مشهد مقدس- زاهدان – آمل – بابل – قزوین – قم – اراک – کرمانشاه – کرج – کرمان – شیراز – اردبیل – سمنان – شاهرود – سبزوار – گرگان و بسیاری از شهرستانهای دیگر که در این مجال اندک نمی گنجد.

نحوه ساخت سنگ مزار

فروشگاه سنگ قبر یاد بود 2 از سنگهای قبر ایرانی و خارجی و کتیبه های آماده و نصب شده توسط استادان هنرمند و مجرب در کارگاه ساخت سنگ قبر یادبود 2 مجهز به دستگاه های کامپیوتری چهره پردازی تمام رنگی با 20 سال ضمانت و دستگاه لیزر سند بلاست و طراحی زیبا ترین مدلهای قدیمی و جدید بدون خطا و ابزار آلات کوچک و مدرن ابزار زنی و حکاکی سنگ قبر و کتیبه در انواع مدلهای روز سنگ تراشی ، تعدادی تصاویر از مدلهای ایرانی و خارجی فایل کرده است که هموطنان گرامی می توانند برای بازدید از گالری و آرشیو فروشگاه یادبود2 با شماره 09122967157 تماس حاصل فرمایند و از شبکه واتساپ و یا تلگرام آرشیو یادبود 2 در اختیار شماست .

تصاویر فایل شده در آرشیو بیانگر حساسیت و دقت دقیق و تجربه استادان سنگ تراش تکه های سنگ خام را به اثر هنری زیبا و منحصر به فرد تبدیل می نمایند. با گذری کوتاه در بعضی از قطعات قدیمی تر بهشت زهرا (س) و یا امامزاده ها و یا قبرستانهای شهر خودتان متوجه قبرهایی می شویم که از شرایط ظاهری مناسب برخوردار نیستند. مثلا سنگ قبر رنگ و رو رفته یا شکسته شدن سنگ قبر بدلیل نشست زیر سنگ قبر و رشد علف هرز در باغچه و اطراف سنگ قبر شرایط موجود گویای حقیق تلخی است ، نزدیک مزار که می رویم به زحمت از روی سنگ جرم گرفته نام آرامگاه مادر . . . یا پدری . . . را می توان دید و خواند با کمی تامل متوجه می شویم مدتهاست شاید هم سالهاست این قبر ها با میتی ه در دل خود جای داده اند همانطور به حال خود رها شده و کسی به آنها سرکشی نکرده ، دقت که می کنیم در می یابیم عدم مراجعه خانواده ها و یا بازماندگان این متوفی و دیگر اهل قبور که رها شده اند گرفتاریهای روزمره روزگار است که گریبان قریب به اتفاق آنها را گرفته است که حتی برای حضور در کنار مزار اموات خود نمی توانند وقت بگذارند.

آنها برای عزیزانی مثل پدر و مادر یا پدر بزرگ و مادر بزرگ خود که مدتی پس از خاکسپاری اینگونه رها کرده و حتی برای سالی یک بار هم نتوانسته اند به مزارشان سرکشی نمایند.

چرا علت این غفلت چیست . اگر برای یک ساعت در هفته و سرکشی و رسیدگی به آنها منزل ابدی آنها زمان بگذاریم چه اتفاقی می افتد ؟ برای پاسخ لا به لای افکارم سرکی کشیدم ، یا داشتهایی که در گوشه ای از ذهنم گذاشته بودم مرور کردم ، اما پاسخ قانع کننده ای که مرا آرام بکند نیافتم ، از خودم پرسیدم تو به جای فرزندان این پدر یا مادری که در این قبر آرام گرفته و مدتهاست کسی بر سر مزارش نیامده است و سالها در خانه ابدی خود چشم انتظار فرزندانش بوده افسوس فرزندی درب منزل ابدیش را به صدا در نیاورده است. کسی کنار کوششان آیه ای قرآن کریم و یا فاتحه ای نثار ارواح پاکشان نکرده است. گفتم شاید . . . اما . . . ولی . . .خیلی از مسائل و مرور کردم واقعیت چیست ؟واقعا نمی توانیم در هفته فقط یک ساعت به همراه خانواده در کنار مزار عزیزانی که به خاک سپرداه ایم و بیائیم و ثوابی ذخیره آخرت خودمان می کنیم و به فرزندانمان هم درسهای زندگی در شرایط متفاو را می آموزیم انشا اله فروشگاه یاد بود 2 در نظر دارد در خصوص اینگونه اموات که تعدادشان انگشت شماره نیست ، در اطلاعیه هایی که صادر می کند چند خطی هم در شرح حال این اموات بنویسد ، انشا اله که موثر واقع شود و بتوانیم تاثیرات مثبتی برای همراهی این خانواده های عزیز داشته و ایشان را به جمع بزرگ خانواده هایی که با گذشت سالیان زیاد همواره به زیارت اهل قبور آمده و از این بابت به خود افتخار می کنند آنها از موقع وفات یکی از اعضای خانواده خود ضمن عمل غم سنگینی که روی دوششان احساس می کنند برای آمرزش متوفی طبق آداب دیرین ایرانیان طی برپایی مجالس ختم قرآن خوانی با حضور اقدام دور و نزدیک و دوستان و آشنایان از درگاه باری تعالی برای آمرزش متوفی دست به دعا بر می دارند و از طرفی حاضرین در مراسم ختم در ضمن آموزش متوفی برای بازماندگان ایشان صبر و شکیبایی و صحت و سلامتی از بارگاه پروردگار بزرگ مسئلت می نمایند بازماندگان متوفی پس از خاکسپاری و مراسم ختم تا زمانی که توان جسمی آنها اجازه بدهد به محل دفن و خاکسپاری می روند و با حضور خود کنار مزار آنها برای آخرت خود و طلب آمرزش و شادی ارواح پاک متوفی قرآن می خوانند و به مزار عزیزی که دست روزگار از گلستان زندگیشان چیده رسیدگی می‌کنند سنگ مزار غبارروبی کرده و باغچه را مرتب و گل کاری میکنند با انجام اینگونه کارها ضمن تسلی خاطر خود طولانی شدن عمر سنگ مزار کمک بزرگی کردن.

سنگ تراشی سنگ قبر

همانطور که در گذر در قبرستان ها مزار هایی با شرایط نامناسب به چشم می خورند توجه کرده باشید سنگ های مزار زیادی دیده می‌شود که نظرتان را جلب می نمایند چیزی که نظر شما را به خودش جلب کرده است سنگ مزار نیست بلکه زیبایی مجموعه کارهایی است که با دقت و ظرافت توسط دستان استاد کار سنگ تراشی با بکارگیری ابزار آلات حرفه ای سنگ تراش ای سنگ و کتیبه که تکه سنگ خام بوده این چنین زیبا و مانند یک اثر هنری توجه هر رهگذری را به خودش جلب می کند خرید و نصب چنین سنگ زیبا و مقاوم سنگ های بی کیفیت و بی ارزش به لحاظ قیمت تفاوت چندانی نمی کند فرخنده این دو سنگ به توجه و آگاهی شما از سنگ بر می‌گردد اگر شما با کمی شناخت و اطلاعات بیشتری برای خرید سنگ مزار اقدام نمایید فروشنده ای که متقلب است و در ظاهر به کسبه محترم سنگ مزار فروشان است نمی‌تواند سنگ مزار تقلبی به شما بفروشد. با شناختی که شما به دست آوردید می‌توانید تقریباً با همان هزینه‌ای که برای خرید سنگ تقلبی پرداخت می کنید یک سنگ درجه یک خریداری نمایید سنگ‌قبر کالا است که با کسب اطلاعات مفید از فروشنده معتبر خریداری نام کتاب درسی و اصولی نصب شود تا زمانی که این سنگ فرسوده بشود عمر انسان کفاف تعویض آن را نمی دهد عمر انسان تمام می شود ولی اون سنگ قبر هنوز سخت و محکم در جای خودش قرار دارد بنابراین اعلامیه‌های فروشگاه یا ۲۲ که در سایت این فروشگاه در اختیارتان قرار دادیم حتی مطالعه فرمایید امیدواریم با خدمت کوچک شما را در خرید سنگ قبر یاری رساند


ارسال پاسخ به دیدگاه